Виктория Асенова, или Цър-Пър, ще направи нещо, което не сме очаквали от нея и реално го виждаме за сефте. А именно – тя ще се разплаче публично пред камерите на „Ергенът“ тази вечер с признанието, че е влюбена като последната глупачка в Тихомир. Който, както знаем, пет пари не дава за нея и й го казва на няколко пъти.

Помним, че преди дни 26-годишният Тишо, който я обяви едва ли не за баба, понеже е минала 30-те, даде розата си на Наталия, а не на Вики. Това накара Асенова да се разтрепери от гняв и безсилие и да тръгне уж на война с Тихомир като го нарече предател и жалкар. Дори го заплаши, че оттук нататък лошо му се пише...

На свой ред тя пък прие подадената й от Орлин роза и разбира се, това я спаси от напускане на формата. Е, днес ще видим как Виктория се срива и през сълзи признава пред всички, че съжалява много за това, че е взела роза от момче, към което няма никакви намерения.

„Боли ме най-много за това. Боли ме, че приех розата от човек, към когото никога не съм изпитвала нищо и я приех само, за да мога да остана още няколко дни тук и да бъда още малко с Тихомир“, казва Цър-Пър.

Зрителите обаче са убедени, че Вики е направила огромна грешка в отношението си към Тишо, на когото егото му порасна още повече, заради нея.

Източник: Crimesbg.com