Едва ли има някой, който още да не е разбрал, че зевзекът Даниел Петканов най-сетне откри любовта и вече е в сериозна връзка с манекенката Глория Петкова. Това си е жива новина, тъй като след развода си с Алекс Богданска преди няколко години, Лудия репортер е на принципа – „еби и бегай“, без да е имал и една по-дълга връзка.
С Глория обаче се влюбват един в друг още на третия ден от общото си участие в „Игра на предатели“ и едва дочакват да свършат снимките, за да излязат навън и спокойно да се насладят на тези чувства.
Петкова моментално иска развод от мъжа си Методи, който е доста по-възрастен от нея и с когото имат 7-годишна щерка Анабел. Двамата са семейство осем лета, но от три години тя признава, че бракът им изобщо не вървял, а бил направо мъка.
„Като родих дъщеря ни, аз се промених, но той не, остана си същият, на същото ниво. Комуникацията ни стана трудна, а после и напълно невъзможна. Нямаше друг начин, освен да се разделим. Не искам да живея в нещастие и сивота“, казва Глория.
Хубавото в тази история е само това, че Методи не е прилагал физически тормоз над Глория, която не крие, че е била пребита от мъж в миналото. Става дума за бившо нейно гадже, което я насинило от бой и едва не й счупил кокалите. Добре, че бързо се е отървала от него.
Източник: Crimesbg.com
Коментирай