В тотален шок са близките и приятелите на Силвия Петкова след това, което тя направи. А именно – да се прегърне отново с мъжа, който я съсипа и я остави да се оправя сама с живота и сина си, ако щеш и чисто финансово...

Да, говорим за Зоран Петровски, разбира се – „прекрасният и любвеобилен“ мъж на Силвето, когото тя боготвореше дълги години и бе готова да се закълне в него и в любовта им. Какво направи той обаче – спечели Сървайвър навремето, гушна кинтите и духна от живота й и от този на сина им Сива. Защото надали може да се брои за нещо, камо ли за голяма бащина обич, да виждаш детето си по празници...

Именно затова хората около актрисата са възмутени и готови да я пратят на психиатър – защото след всичко, което този идиот й стори, тя го прие в дома си на рождения ден на малкия. Тоест в дома, за който тя сама тегли кредит и ще го плаща сама години наред.

„Потресаващо! Нищо повече не можем да кажем освен това – потресаващо! Уж в името на Сива, който стана на 9, уж за да били възпитани и интелигентни хора, уж това, уж онова... Нищо подобно – Силвето показа, че е жесток мазохист и май сърчицето й още трепери за тоя боклук, който отлично усеща това и със сигурност е убеден, че ако остане валат откъм жени и пари, може да се върне обратно... Е, как да не й се вбесиш?!“, коментират запознати.

Източник: Crimesbg.com