„Ергенът“ заприлича на селски панаир
След като в миналия епизод влезнаха двете сестри Анна и Александра Колакови, нова изненада очаква феновете на сватбарското шоу.
Двете мадами, едната от която тунингована, а другата натурална, бяха посрещнати от останалите моми „на нож“ в имението на Шри Ланка.
Те решиха дружно да не им се дават, да се дистанцират от тях и да не ги допускат до себе си. Ергените имаха друго мнение за тях.
Докато по-възрастния Мартин Елвиса със светнали очи и с огромен хъс заяви „давай, давай, колкото повече, толкова по-добре“, колегата му бе стъписан.
Чаровният Виктор Русинов дори се уплаши от притока на новата смяна и в недоумение попита „какво ще ги правят“.Реакцията му предизвика серия от подигравки у женкаря Мартин.
Обаче с влизането на новия ерген не се знае каква ще е тяхната реакция и ще се почувстват ли застрашени?!
За новия ерген се знае само, че е по-млад от Елвиса и по-възрастен от Виктор Русинов.И ще е личност, която няма да е позната на широката общественост.
Решението да има трети ерген в любовното риалити е взето отдавна, още преди старта на снимките за новия сезон на „Ергенът“.
Според една от любопитните клюки той ще е Благо Джизъса, но не е потвърдено с категоричност. Участниците в шоуто пазят тайна, поради железните клауза в договора, който са сключили.
Източник: Crimesbg.com
Коментирай