Лудата ергенка, както нарекоха Санта Китана след участието й в последния сезон на формата и манията й по пластичните операции, разкри историята зад новата й песен. Оказа се, че тя е посветена на мъж – единственият мъж, към когото е изпитвала страст, водеща до лудост.
Санта Китана разказа, че връзката им е продължила 4 години, но се разделили, заради различията си и „семейният му статус“, каквото и да означава това. Обикновено го свързваме със семеен мъж, нали, но... историята мълчи за подробностите.
Въпросният се запознал с Китана в мрежата и я впечатлил с това, че за разлика от останалите мъже, бил наистина срамежлив, сдържан и възпитан. Тя се впуснала в тази авантюра и не усетила как хлътнала до уши. Опитала да го разчупи, да го направи по-див и свободен, но не успяла. Въпреки това тръпката към него й е още жива и казва, че мостът помежду им не е изгорен. Надява се, че ще имат бъдеще някой ден, но засега не прави напразни планове.
„Много е сладък. Веднъж го засякох случайно на пътеката във фитнеса и така го стреснах, че едва не падна от нея и не се преби. Не ме очакваше, тренираше си и беше със слушалки на ушите. Стреснах го изотзад и слушалките му изхвърчаха на пода“, спомня си през смях Китана.
Източник: Crimesbg.com
Коментирай