Емили Шишкова напусна „Ергенът“, за огромно разочарование на повечето зрители, защото реално тя им правеше шоуто. Хората не спряха да я плюят, да се смеят, да я обсъждат и сега, когато тя излезе, се ядосват, че няма да стават свидетели на поредните й сеири. Така де – това му дай на българина, знаем се...
Днес Емили се появи в студиото на „Преди обед“, където изнесе поредния си театър и си гарантира „славата“ поне за още няколко дни. Пред камерите в национален ефир тя заяви, че изобщо не й е харесало в риалитито, всичко било тъпо и изобщо не отговаряло на очакванията й. Дори храната вътре.
„Аз съм свикнала да ям хубави неща и си мислех, че и тук ще е така, но не – пълна отврат. А не мога да си приготвя сама яденето, защото съм с две леви ръце и не мога да готвя, колкото и да звучи излагащо. Буламачи ни даваха да ядем, но най ме е яд, че не се сбъдна основното ми очакване да срещна богат мъж, успял мъж, който да ми купи чанта за сто бона, да се държи с мен като с кралица и да си тръгнем заедно. Това исках, но се оказа, че вътре са се набутали основно тъпаци“, втрещи всички Шишкова.
И за още по-голям шок, продължи да настоява пред цялата страна, че щяла да стане прокурор. Припомняме от визитката й във формата – идея нямала защо иска да става прокурор, но й звучало някак хубаво, а и въпросните се изразявали гладко и книжовно.
Източник: Crimesbg.com
Коментирай