Поп дивата Мария Илиева обича да шокира обществеността и да живее живота си по своите правила. Не се е отказала от това и на прага на 50-те си години, когато много нейни познати я обявиха за луда. Защо ли?! Ами, защото отказа брак на мъжа, в когото още е лудо влюбена – бащата на дъщеря й София – Александър Междуречки.

Знаем, че тя зачена първото си дете – Сашко, който е плод на кратката й връзка с Георги Михайлов, когато беше на 39 години. Казва, че просто преди това не е била готова за подобна стъпка. Сашко също не бил планиран, но се случило и тя нямало за кога да отлага. Днес е повече от щастлива с 8-годишния „калпазан“ и по-малката му сестричка, но е категорична, че в Междуречки е открила сродната си душа.

Макар той да е със седем години по-млад от нея, Илиева твърди, че двамата буквално се сливат един с друг във всеки аспект от общуването си. А и знаем, че де факто тя никога не е била с мъже, които да не са по-млади от нея, така че е свикнала.

Любопитното тук обаче е, че певицата отказа брак на своя любим и към момента е категорична, че постъпва правилно. „Не искам да развалям това огромно щастие и тази красива любов с подписи, нагласени тържества и всякаква суета. Добре сме така, искаме да прекарваме всяка минута заедно и дори думата „брак“ ме кара да настръхвам“, казва Илиева.

И добавя, че изобщо не споделя мнението на някои свои познати, че любовта трябва да се „върже“ и „закатанчи“ по някакъв начин. Подписът не е гаранция за нищо, смята певицата.

Източник: Crimesbg.com