Ей, не миряса Дениз Хайрула, но това е разбираемо. Всяка жена ще намрази мъжа, който й се е клел в любов, че и годеж й е предложил – без значение, че е в риалити формат, а после рязко е охладнял към нея и й е бил шута, заради друга. Щото е по-красива...

Така че омразата на туркинята към Виктор Иванов е очаквана и дори нормална, но е време вече да спре, защото така показва само колко е наранена. Снощи тя пак пусна клипче в нета, на което се прави, че свири романтична мелодия на китара, гледайки замислено пред себе си.

На въпрос на последователи дали имитира Орлин Живков, който редовно свиреше на китарата си в имението, Дениз саркастично подметна: „Не, страдам за ВикитУ“ и пусна емотикон на ревящо от смях човече...

Самото отношение на Дениз и постоянните й препратки към Виктор, колкото и загубен да е той, показват отношение от нейна страна. Много потребители вече я съветват да спре да се занимава с него и ако още й е чоглаво, да споделя с приятелки, но не и публично в нета.

„Ако реално не ти пука за някого и този човек си го игнорирала напълно, те изобщо няма да се сещаш за него, камо ли да му „правиш реклама“ в мрежата. Фактът, че той ти е в устата, значи само едно – още ти е в мислите. А така показваш слабост и го караш да се надува и да се има за неустоимия мъжкар, влязъл под кожата на поредната жена“, коментират в нета. И са напълно прави.

Източник: Crimesbg.com