Сигурни сме,че още не сте забравили последния сезон на „Ергенът“, който ни шашна с цели трима „хубавци“. Виктор Русинов, Мартин Николов и Васил Пенев трябваше да търсят любовта във формата, но май намериха само мераците си за слава и рейтинг вътре... И, всяко чудо е за три дни, както и тяхното... а доколкото знаем и тримата не могат да се похвалят със сериозни връзки в момента.

Това обаче не се отнася за чаровната Адриана Велчева – астроложката, която направи опит и с тримата ергени и накрая си тръгна с Васил на финала. Месец по-късно обаче двамата оповестиха раздялата си, защото си пасвали като приятели, а не като двойка.

Адриана не само няма повод да съжалява, а трябва и да почерпи. Ама яко! Защото крахът с Васко я доведе до истинската любов и... ето го и него! Готиният пич, когото виждате в такава видима близост със сиящата Адриана, е новият й приятел.

Заедно са от няколко месеца, както подшушнаха близки до нея хора, защото самата тя се въздържа да разгласява щастието си. Адриана обаче лично пусна снимката с гаджето си, с когото са се изкачили до Седемте рилски езера. Очевидно и той обича природата като нея и си пасват чудесно.

Ергенки от нейния и от предишни сезони я поздравиха за избора и им пожелаха много щастие.

Източник: Crimesbg.com