Скандалната ергенка Санта Китана призна публично в ефир за секс афера с настоящия съпруг на Мара Отварачката – Теодор Петков. Тя уточни, че това се е случило доста преди той да се запознае с Мария и че са били заедно едва една седмица. После Санта го зарязала, защото не му издържала на темпото. Не само в секса, за жалост...
Тя не назова конкретни имена, но каза, че мъжът е богат, а от година е женен за наше дребничка тъмнокоса певица, която има афинитет към бракове с богати мъже. И скандали с тях... От ясно по-ясно е, че визира именно Мария, но информацията й за Теодор е втрещяващата в случая.

Китана разказа, че в рамките на само седем дни, Петков е успял да й изпие мозъка и да й разкаже играта на нервите. Той постоянно искал да живее на максимум, да обикаля дискотеки, да пие до сутрините, да вилнее. Имал зависимост към дрогата, от която се лекувал в чужбина, но не е сигурна, че е успял да се изчисти от нея.
„Той е луд, не знам жена му как му смогва на темпото, но аз не издържах. Иначе ми правеше постоянно подаръци, беше щедър и с широки пръсти. Хората смятат, че като публичния ми образ е по-скандален, значи съм такава и в живота, но не е вярво. Аз съм уравновесена, обичам спокойствието и тишината дори. Затова и този мъж е единственият, с когото не изтраях повече от седмица, а хукнах презглава“, смее се Китана.
Източник: Crimesbg.com
Коментирай