Краят на връзката между Глория Петкова и Даниел Петканов взриви последователите им, защото настъпи наистина неочаквано. Месеци наред, да не кажем и още от самото начало, двамата изглеждаха като родени един за друг, сякаш са се открили взаимно. Те дори заживяха заедно, което си е сериозна стъпка, особено като имат и деца...
Явно обаче истината е била коренно различна и Глория е тази, която не е издържала да търпи повече безотговорното и инфантилно поведение на мъжа до себе си. Тя на няколко пъти публикува изобличаващи сторита в мрежата, с които даде да се разбере, че преживява по своему това разочарование, но вчера избухна юнашки. И изведнъж даде голяма яснота на казуса с Дани Петканов.
„Не взимайте постовете ми насериозно! Приемайте ги така, както ви приемаше бившият ви – като на шега!“, написа Петкова и да – реално повдигна завесата върху причините за раздялата си с Лудия репортер.
Оказва се, а и нейни близки го потвърдиха, че на Глория й е писнало да съжителства с недорасляк, който е висок само на ръст, но приема живота като инфантил.
„Дани е крайно несериозен пич, а Глория иска стабилен мъж до себе си, на когото да се опре. Тя има дете, той има дете, но в крайна сметка й се струваше, че сама се грижи за общо три деца. Е, сори, но коя нормална съвременна жена би търпяла това и колко време?!“, коментират източниците.
Източник: Crimesbg.com
Коментирай