Доскорошните влюбени гугутки Християн Гущеров и Светлана Василева са се превърнали в озверели един към друг хиени. А лошото е, че войната им тепърва започва. Да, плеймейтката бе първата, която "стъпи накриво" и започна да разхвърля кирливите ризи на мъжа си из целия ефир. Още повече, че през това време тя е продължавала да живее с него и да се прави на хрисима - живо психично разстройство!
Е, Мечото обаче се усети и отказа да си остави коня в рЯката. Преди дни той разобличи лъжата на Светлана, че са разделени от три месеца, а днес пък пусна стори от последния епизод на Хелс Китчън, където Светлана палаво се е заиграла с женения шеф Ангелов.
Вярно е, че Виктор Ангелов е зад гърба й, а не тя зад него, но за да се реши на подобна простащина мъж като Ангелов, представете си каква е била провокацията. А Василева очевидно се кефи и дори кудкудяка, че ако не е жена му... искала да си го вземе у дома.
"Има случаи, в които думите са напълно излишни. Просто ти остава страха и ужаса да видиш в каква среда растат децата ти, какво е това, което виждат. Не всичко трябва да се прави в този живот и не на всяка цена", заяви Християн Гущеров, пускайки фотосите как Светлана се "напъва" с шеф Ангелов.
И се закани, че в скоро време ухилената й физиономия ще изчезне, защото няма да остави децата си в подобна кочина.
Източник: Crimesbg.com
Коментирай