Феята на любовта, както още я наричат, от години не може да се пребори с наднорменото тегло. Наталия Симеонова започна да пълнее яко още преди години, а причината беше стрес – стресът от изневярата на Денис Ризов, който й призна, че я напуска заради друга жена.

Наталия и до днес твърди, че за нея няма друг мъж, освен Ризов и че тази любов я е окрилила, но и съсипала. Доскоро феновете на Симеонова не можеха да я познаят, толкова окръглена и състарена изглеждаше. Но... ето, че и тя предприе драстичен ход и очевидци са в шок – явно любимката им се е вталила с около 20 кила и то за нула време.

Проблемът обаче е как го е направила. Оказа се, че водещата е започнала яко да си бие прословутите инжекции за диабет 2 – „Оземпик“. С тях наистина се отслабва и то драстично, но пораженията върху здравето може да бъдат много и наистина сериозни.

Наталия твърдяла, че ги приема под контрола на лекар и че няма да й навредят, защото няма да се пристрасти към тях, но бившият й Денис Ризов, с когото останаха близки, е бесен. „Ти нормална ли си, ма?! Жено, кой ти изпи мозъка на „дърти години“?! Да си безмозъчна кифла – не си. Що ти трябва да се правиш на такава?!“, крещял Ризов, притеснен за здравето на екс половинката си.

Припомняме, че при „Оземпик“ има доказан йо-йо ефект, като наскоро Десислава разказа как е надебеляла отново, щом ги е спряла, но не иска и да чува повече за тях, заради страничните им ефекти.

Източник: Crimesbg.com