Благой Георгиев или не слуша какво го питат, или дотолкова се унесе в лъжите, че не се чува какви ги плещи. В свое скорошно интервю той заяви ухилен, че много обичал децата си и ги виждал редовно – и четирите, забележете! Четирите!
„Всяка седмица сме заедно и с четирите ми деца, които са добре и се развиват чудесно, за щастие“, заяви Благо Джизъса като го цитираме дословно. Футболистът едва ли е забравил да брои, или е объркал броя на отрочетата си, но ще му припомним, че за разлика от трите му други чеда, синът му Елай не живее в България.
Момченцето, което е от брака му с татарката Есмер Омерова, израсна и продължава да живее в Русия, та затова е някак трудно да си представим как така баща му го вижда всяка седмица... Е, добре де, да речем, че това е било един вид благородно преувеличение, но барем да му се обажда и да го вижда ежеседмично във видеовръзка...
Ще припомним, че преди една-две години майката на Елай беше признала бясна, че момченцето на практика не познава родния си баща и не свързва с него физиономията на Благой. Който обаче днес не изключи възможността да има и пето дете.
„Много съм щастлив с Мария-Луиза и кой знае – ако Бог е решил, ще имаме и дете“, плесна с ръце Блажко, за когото явно не е проблем да осеменява наред. Май е на принципа – колкото жени, толкова и деца. Машалла!
Източник: Crimesbg.com
Коментирай