Верно ли, бе?!? Пиленцето Нина: Не си обработвам снимките в нета! (напълняла 20 кг. заради инвитро – ВИЖ ТУК)

Верно ли, бе?!? Пиленцето Нина: Не си обработвам снимките в нета! (напълняла 20 кг. заради инвитро – ВИЖ ТУК)
2 / 2