Крайно обидена!! Мартина за Кристиян: Неприятно ми е дори да го коментирам, той ме унизи! (още подробности)

Крайно обидена!! Мартина за Кристиян: Неприятно ми е дори да го коментирам, той ме унизи! (още подробности)
1 / 1