ГРЪМ!! Йовица показа СМС на Филипа: Еб*х се с друг, ама да не ти пука, щото сме добри хора – знаеш! (вижте малоумието тук)

ГРЪМ!! Йовица показа СМС на Филипа: Еб*х се с друг, ама да не ти пука, щото сме добри хора – знаеш! (вижте малоумието тук)
1 / 1